Про компанію ТХЛ Палладіум

Компанія ПП «ТХЛ»Палладіум» працює на ринку послуг з виготовлення, ремонту та монтажу обладнання для підприємств молочної промисловості з 1999 року. За цей період часу підприємство проявило себе не лише професіоналом своєї справи, але й надійним партнером.

Наша компанія постійно розвивається. В переліку обладнання, яке ми виготовляємо, понад 100 одиниць — що охоплює весь технологічний процес: від приймання молока до виготовлення готової продукції (сири м'які, тверді, кисломолочні, плавлені, масло, казеїн, сухе молоко, кисломолочні продукти, згущене молоко). Проводимо капітальний ремонт і модернізацію вживаного обладнання - понад 200 одиниць. Виготовляємо запасні частини для обладнання. Для перспективи, вивчаємо технології виробництв пивоварної та плодоовочевої консервної промисловостей. Ми беремо до уваги всі побажання наших клієнтів, оперативно розширюємо асортимент послуг і товарів, намагаємось максимально удосконалити та покращити наш сервіс.

Головною метою є - забезпечення харчових підприємств сучасним технологічним обладнанням високого стандарту та якості для організації ефективного виробничого процесу і випуску конкурентоспроможної продукції. Професійність, досвід і багатий потенціал нашої компанії дозволяють нам вирішувати завдання різної важкості та масштабів. Досвід наших спеціалістів дозволить Вам виконати повний цикл виробництва: від комплектації всім необхідним до запуску Вашого Бізнесу. Особливість нашої діяльності - представити сучасні технології, дозволяючи Вам бути найкращими. Для вирішення цих завдань компанія готова надати своїм партнерам кваліфікованих спеціалістів для технологічного супроводу виробництва.

З повагою колектив ПП «ТХЛ»ПАЛЛАДІУМ»

2 он.jpg Виробництво фото4 Виробництво фото5 Виробництво фото6 Виробництво фото7 Виробництво фото8

Нагороди компанії:

‒ Національний бізнес-рейтинг:

   «Лідер галузі 2009»

   «Лідер галузі 2011»

   «Лідер галузі 2015»

‒ Міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих»:

   «Підприємство року 2012», «Керівник року 2012»

   «Підприємство року 2013»

Міжнародна академія рейтингових технологій і соціологій

   «ЗОЛОТА ФОРТУНА»: директор нагороджений медаллю «Трудова слава»

Співпраця

Пропонуємо взаємовигідні форми співробітництва з підприємствами молочної промисловості. Купимо, обміняємо або візьмемо під реалізацію ваше нове або вживане обладнання.

Обговорити умови співпраці та отримати додаткову інформацію можна за тел. 0352526988; +380506653289; +380672084291

Спільна діяльність з нами зробить ваш бізнес більш успішним і вигідним!