Про компанію ТХЛ Палладіум

Компанія ПП“ТХЛ Палладіум “15 років працює на ринку послуг з виготовлення, ремонту та монтажу обладнання для підприємств молочної промисловості України. За цей порівняно невеликий період часу підприємство проявило себе не тільки як професіонал своєї справи, але і як надійний партнер.

Наша компанія постійно розвивається. Ми беремо до уваги всі побажання наших клієнтів, оперативно розширюємо асортимент послуг і товарів, намагаємося максимально поліпшити наш сервіс.

Головна наша мета - забезпечення вітчизняних молокопереробних підприємств сучасним технологічним обладнанням високого стандарту та якості для організації ефективного виробничого процесу і випуску конкурентоспроможної продукції. Професійність, досвід і багатий потенціал нашої компанії дозволяють нам вирішувати завдання різної важкості і масштабів. Досвід наших спеціалістів дозволить Вам виконати повний цикл від комплектації виробництва всім необхідним, до запуску Вашого Бізнесу. Особливість нашої діяльності - представити сучасні технології , дозволяючи Вам бути найкращими. Для вирішення цих завдань компанія готова надати своїм партнерам кваліфікаційних спеціалістів для технологічного супроводу виробництва .

Нагороди компанії.

Компанія ПП“ТХЛ Палладіум нагороджена -

2009р. 2011р. “Національний бізнес рейтенг”;

2012р. 2013р Міжнародний економічний рейтинг “Ліга кращих;

2013 Міжнародна академія рейтингових технологій і соціологій “ЗОЛОТА ФОРТУНА”

Співпраця

Пропонуємо взаємовигідні форми співробітництва з підприємствами молочної промисловості. Купимо, обміняємо або візьмемо під реалізацію ваше нове або вживане обладнання.

Обговорити умови співпраці та отримати додаткову інформацію можна за тел.

0352526988; +380506653289; +380672084291

Спільна діяльність з нами зробить ваш бізнес більш успішним і вигідним!