Монтаж і пуско-наладка обладнання

ПП "ТХЛ" Палладіум "пропонує послуги з монтажу, налагодження і запуску обладнання та виробничих ліній на підприємствах молочної промисловості.

Виконаємо монтаж молочного обладнання будь-якої складності, монтаж комплексних ліній для переробки молока, монтаж виробів з нержавіючої сталі (меблі для лабораторій, сходи та ін.) Проведемо тестування та пусконалагоджувальні роботи.

У нашому розпорядженні найкращі сучасні інструменти та обладнання для проведення монтажних робіт. Завжди в наявності великий асортимент запасних частин, деталей і вузлів.

Наші кваліфіковані фахівці виконають установку молочного обладнання на самому високому рівні, що забезпечить довгий термін безперебійної та надійної роботи вашого обладнання.

Важливе значення у виробництві якісної молочної продукції має рівень професіоналізму і навички роботи технологів. Тому наша компанія організовує спеціальне навчання персоналу, що працює на обладнанні після його встановлення. Ми навчимо як, правильно використовуючи обладнання, підвищувати якість продукції, що випускається.

Довірте проведення монтажу нашій компанії, і ми гарантуємо професійне проведення робіт у встановлені терміни.


← Повернутись в розділ