Молочне обладнання

ПП "ТХЛ" Палладіум " пропонує своїм клієнтам надійне і високотехнологічне молочне обладнання власного виробництва та обладнання провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. У каталозі продукції широко представлене все необхідне обладнання для організації повного виробничого циклу - від приймання молока до фасування та пакування молочної продукції.

Крім виробництва і постачання обладнання, наша компанія пропонує повний спектр послуг з монтажу, запуску, ремонту та сервісного обслуговування обладнання, а також виконує модернізацію і комплексну реконструкцію молокопереробних підприємств.

Наша продукція

Наші послуги


Молочне обладнання - спеціальні агрегати, установки та виробничі лінії для таких підприємств молочної промисловості як молочні та молочно-консервні комбінати, масло-і сирзаводи, що здійснюють комплексну переробку сировини і випуск кисломолочної продукції (молоко, сметана, сир, сир, вершкове масло, згущене молоко, морозиво і багато ін.)

ПП "ТХЛ "Палладіум" - комплексні рішення для кожного клієнта: від підбору обладнання до монтажу та сервісного обслуговування!