Про компанію ТХЛ Палладіум

Компанія ПП «ТХЛ»Палладіум» працює на ринку послуг з виготовлення, ремонту та монтажу обладнання для підприємств молочної промисловості з 1999 року. За цей період часу підприємство проявило себе не лише професіоналом своєї справи, але й надійним партнером.

В переліку обладнання, яке ми виготовляємо, понад 100 одиниць — що охоплює весь технологічний процес: від приймання молока до виготовлення готової продукції (сири мякі, тверді, кисломолочні, плавлені, масло, казеїн, сухе молоко, кисломолочні продукти, згущене молоко).
Проводимо капітальний ремонт і модернізацію вживаного обладнання - понад 200 одиниць. Виготовляємо запасні частини для обладнання. Для перспективи, вивчаємо технології виробництв пивоварної та плодоовочевої консервної промисловостей. Ми беремо до уваги всі побажання наших клієнтів, оперативно розширюємо асортимент послуг і товарів, намагаємось максимально удосконалити та покращити наш сервіс.

Головною метою є - забезпечення харчових підприємств сучасним технологічним обладнанням високого стандарту та якості для організації ефективного виробничого процесу і випуску конкурентоспроможної продукції. Професійність, досвід і багатий потенціал нашої компанії дозволяють нам вирішувати завдання різної важкості та масштабів. Досвід наших спеціалістів дозволить Вам виконати повний цикл виробництва: від комплектації всім необхідним до запуску Вашого Бізнесу. Особливість нашої діяльності - представити сучасні технології, дозволяючи Вам бути найкращими. Для вирішення цих завдань компанія готова надати своїм партнерам кваліфікованих спеціалістів для технологічного супроводу виробництва.

З повагою колектив ПП «ТХЛ»ПАЛЛАДІУМ»

Нагороди компанії:

   «Лідер галузі 2009»

   орден «За заслуги у професійній діяльності»

   «Лідер галузі 2011»

   «Підприємство року 2012»

   «Руководитель года 2012»

   «Підприємство року 2013»

   директор нагороджений медаллю «Трудова слава»

   «Лідер галузі 2015»

   «Зірка якості 2016»

   «Лідер галузі 2020»

Співпраця

Пропонуємо взаємовигідні форми співробітництва з підприємствами молочної промисловості. Купимо, обміняємо або візьмемо під реалізацію ваше нове або вживане обладнання.

Обговорити умови співпраці та отримати додаткову інформацію можна за тел.  +380672084291

Спільна діяльність з нами зробить ваш бізнес більш успішним і вигідним!